Obsługa informatyczna


Wybierz profesjonalną firmę do obsługi informatycznej. Zatrudnianie informatyka na pełen etat w małej firmie najczęściej nie ma uzasadnienia. Koszt utrzymania specjalisty IT jest wysoki, a ponadto nie ma zapotrzebowania na jego pracę w pełnym wymiarze godzin. Dlatego wiele małych firm decyduje się na outsourcing IT, który oferuje szereg korzyści, a w tym: niezawodne usługi, stałość obsługi, swobodę od problemów kadrowych i ograniczenie ryzyka związanego z nieobecnością w pracy.

 

Zobacz pełną ofertę Magito

 

Oferta obsługi informatycznej


Magito promuje outsourcing jako najlepsze rozwiązanie dla zapewnienia ciągłego wsparcia w dziedzinie technologii informatycznych i zarządzania infrastrukturą techniczną. Dzięki takiemu wsparciu rola kierownika danego działu w firmie nie będzie już obciążana często niezrozumiałymi problemami informatycznymi. Zapewniamy nieprzerwaną pracę sieci komputerowych, urządzeń komputerowych, systemów i aplikacji oraz jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy użytkownicy potrzebują pomocy informatycznej.

  • Outsourcing IT
  • Kopie zapasowe
  • Administracja serwerami
  • Rozwój infrastruktury

 
Nasze kompleksowe usługi outsourcingowe świadczymy na terenie Olsztyna i okolic. Dostosowujemy zakres i warunki współpracy do specyficznych wymagań klientów. Rozumiemy, że niektóre firmy mogą mieć unikalne potrzeby związane z niestandardowym sposobem działania. Jesteśmy kreatywni w naszych działaniach. Staramy się wyprzedzić problemy i zapobiegać im, zanim się jeszcze pojawią. W tym celu dokładnie monitorujemy infrastrukturę klientów przy każdej wizycie. Usuwamy problemy zanim zostaną zauważone przez użytkowników. Czynności wymagające przerw w działaniu systemów wykonujemy również poza godzinami pracy klienta, tak aby zapewnić płynność jego pracy.

 

 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami celem uzyskania indywidualnie dopasowanej oferty kompleksowej obsługi informatycznej Państwa firmy.