Projektowanie graficzne


Zrób wrażenie dzięki oryginalnej wizytówce opracowanej wspólnie z Magito. Wiemy, że w Twoich codziennych kontaktach z kontrahentami niezbędne są profesjonalnie projekty graficzne m.in. wizytówki, ulotki, plakaty i wszelkiego rodzaju inne wydruki. Dbamy o wizerunek naszych Klientów, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

 

Zobacz pełną ofertę Magito
 

Jakie projekty graficzne oferujemy ?

 

Magito oferuje projekty graficzne dostosowane do potrzeb klienta. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie oraz 100% zadowolonych klientów. Zrób wrażenie dzięki oryginalnej wizytówce opracowanej wspólnie z Magito. Wiemy, że w Twoich codziennych kontaktach z kontrahentami niezbędne są profesjonalnie wykonane wizytówki, ulotki, plakaty i wszelkiego rodzaju inne wydruki.

 Dbamy o wizerunek naszych Klientów, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Polecamy nasze profesjonalne i nieszablonowe projekty graficzne. Zapewniamy najwyższą jakość wydruków w Olsztynie i nie tylko dopasowaną do potrzeb Klienta. Oferujemy:

 

Oczekiwania klienta do projektu graficznego

 

Klient w pierwszym etapie powinien sprecyzować swoje oczekiwania odnośnie projektu graficznego. Nasz zespół podpowie Państwu co warto dodać do waszego projektu lub jeśli nie macie planu na projekt zaprojektuje go od początku do końca. Po zebraniu wszystkich wytycznych projektu przechodzimy do następnego etapu czyli projektu graficznego. Warto ustalić kto będzie docelowym odbiorcą. Na tej podstawie nasz zespół jest w stanie dostosować projekt pod względem wizualnym. Projekty różnią się np. gdy grupą docelową są nastolatkowie a w drugim przypadku gdy są to biznesmeni. Podczas przekazywania wytycznych warto pamiętać o:

  • grupie docelowej
  • odpowiedniej kolorystyce
  • wyborze czcionki

 

 

Realizacja projektu

 

Na tym etapie grafik przystępuje do tworzenia projektu. Czas projektowania zależny jest od jego rodzaju. Do wyboru są logotypy strony, loga firmowe, ulotki lub banery. Zostanie zaprojektowane dla Państwa kilka wersji graficznych danego projektu. Zapewniamy również profesjonalną wizualizację projektu. Prezentujemy jak dany projekt prezentuje się np. na wizytówkach, samochodzie lub ścianie budynku. Może się zdarzyć jednak, że projekt będzie gotowy lecz się dla Państwa nie spodoba. W takim wypadku należy również przekazać nowe wytyczne dla naszego zespołu a my zrobimy poprawki w prześlemy projekt do ponownej oceny.