Strony www i sklepy internetowe


Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient – sprzedawca, czy producent – kooperant.

Być może ktoś właśnie włączył komputer, by przejrzeć oferty z branży Państwa firmy. Korzyści, jakie może w takiej chwili przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie internetowej na pewno zwróci na siebie uwagę. Tworzenie stron internetowych jest procesem, na który składa się praca zespołu ludzi o różnych specjalnościach: analityków, specjalistów od marketingu, grafików i programistów. Podział tego procesu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu.

Następujące po sobie etapy to:

  • Analiza potrzeb Klienta
  • Planowanie i projekt graficzny strony www
  • Akceptacja i realizacja
  • Wdrożenie
  • Uruchomienie strony internetowej na hostingu (serwerze) wskazanym przez Klienta
  • Opcjonalnie usługi dodatkowe takie jak opieka nad serwisem czy pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Obsługujemy również strony internetowe wykonane przez inne firmy, a także przeprojektowujemy starsze, mało już atrakcyjne portale. W skład oferty wchodzi również utrzymywanie stron internetowych oraz poczty na naszym hostingu oraz ich aktualizacja. Dodatkowo zajmujemy się również rejestrowaniem domen internetowych.

 

Zapoznaj się z naszym Regulaminem świadczenia usług rejestracji domen i usług powiązanych oraz Regulaminem świadczenia usług hostingowych.